INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Paralajmërimi i frikshëm i deputetit demokrat

Paralajmërimi i frikshëm i deputetit demokrat

Publikuar më: 11:31 20-04-2018

Deputeti i PD-së, Bardh Spahia i cili së bashku me kolegë të tjerë u është bashkuar protestueve para Gjykatës së Apelit në Shkodër ka thënë se kjo protestë për lirimin e qytetarëve kukësianë është përgjigjia e merituar për këtë shtet kriminal, pasi ata protestuan për një të drejtë të tyre dhe arrestimi ishte i paligjshëm. Ai bëri dhe një paralajmërim të “frikshëm” kur tha se shqiptarët janë në prag të revoltës.

“Kjo qeveri, kjo bandë kriminale po merr përgjigjen më të mirë, vala e protestës do të vazhdojë. Ka një mijë arsye për të cilën qytetarët shqiptarë janë në prag të revoltës”, ka thënë për ‘Fax News’ Spahia.
Ai tha gjithashtu se Shkodra si djep i demokracisë është e parë kur vjen punë për të ngritur krye kundër shtypjes.

Article Logic
Execution time: 0.0029819011688232