INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Gazetari e pyet për akuzat për korrupsion, politikani nis t’i gjuajë[VIDEO]

Gazetari e pyet për akuzat për korrupsion, politikani nis t’i gjuajë[VIDEO]

Publikuar më: 10:23 28-05-2019

Një gazetar është dhunuar nga një politikan rus teksa po bënte detyrën. Ai është sulmuar nga politikani Segei Zaitsev, pasi gazetari e pyeti për akuzat për korrupsion.

Zaitsev i kapi mikrofonin gazetarit Ivan Litomin duke e hedhur atë në tokë.

Zyrtari 52-vjeçar humbi kontrollin pas pyetjeve që po i bënte gazetari.

Zaitsev e kapi për krahu gazetarin, dhe më pas sic shihet në pamje e dhunon duke i gjuajtur vazhdimisht.

Article Logic
Execution time: 0.0033650398254395