INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fustanin e Luanës do e donin të gjitha vajzat, por do të habiteni kur të mësoni sa shumë kushton!

Fustanin e Luanës do e donin të gjitha vajzat, por do të habiteni kur të mësoni sa shumë kushton!

Publikuar më: 20:38 16-01-2021

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, po vazhdon të sjell risi nga java në javë për publikun, përmes emisionit të saj “Shiko kush luan”. Ajo duket bukur dhe tërheqëse në thuajse çdo paraqitje dhe për këtë shpenzon mjaft.

Në emisionin e fundit, Luana është shfaqur me një fustan të zi mjaft tërheqës, i cili kishte të shtypur në të imazhin e një luaneshe.

Dizajni i veshjes duket se përshtatet më së miri me kuptimin e emrit të saj, që i referohet luaneshës.

Për këtë paraqitje, bukuroshja Vjollca ka shpenzuar deri në rreth katër mijë euro.

Fustani i saj sipas ‘What the ywearin’ duket të ketë kushtuar rreth 1,350 euro, kurse xhaketa e saj 1,698 euro dhe këpucët kanë çmimin prej 575 eurosh.

 

Article Logic
Execution time: 0.0039768218994141