INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fansja e quan PORNOSTARE në foton seksi, Angela Martini i kthehet në mënyrën më epike të mundshme: Keni…[FOTO]

Fansja e quan PORNOSTARE në foton seksi, Angela Martini i kthehet në mënyrën më epike të mundshme: Keni…[FOTO]

Publikuar më: 10:33 02-04-2020

Nëse gjatë këtyre ditëve të izolimit shumica e njerëzve kanë qëndruar veshur me pizhama apo me rroba të thjeshta nëpër shtëpi, ka edhe nga ata që janë veshur seksi. Një ndër to është edhe modelja e njohur, Angela Martini, e cila në profilin e saj në “Instagram” i ka lënë pa fjalë ndjekësit.

Së fundmi, Angela ka postuar në foto ku shfaqet e veshur me një fustan të zi shumë të shkurtër. E teksa ka marrë mijëra pëlqime dhe shumë komplimente, ka edhe nga ata që fjalët e këqija nuk i kursejnë.

Një ndjekëse i ka thënë se ngjan me një pornostare. “Unë mendoj se ti je pornostare”, i shkruajti ndjekësja asaj.

“Keni mendime shumë të thella, duhet të jeni një filozofe”, ia ka kthyer ndër të tjera Angela.

Screenshot.png

Article Logic
Execution time: 0.003216028213501