INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Lyrical Son e thotë TROÇ se cila është shqiptarja më SEKSI dhe ndoshta jeni edhe ju dakord! [FOTO]

Lyrical Son e thotë TROÇ se cila është shqiptarja më SEKSI dhe ndoshta jeni edhe ju dakord! [FOTO]

Publikuar më: 18:24 07-10-2019

Lyrical Son e bëri zgjedhjen e tij! Reperi i njohur ishte i ftuar së fundmi në emisionin “Shiko Kush Luan” ku është vënë përballë mikut të tij Mc Kresha për të dhënë përgjigjet më të shpejta. Pyetjes së Fifit se cila është vajza më seksi në showbiz-n shqiptar, Festimi ka dhënë këtë përgjigje: “Angela Martini”. Edhe pse i martuar, Lyrical Son ka “guxuar” të japë emrin e modeles shqiptare. Ai është “justifikuar” duke thënë se ky ka qenë i vetmi emër që i ka ardhur në mendje. Epo duhet ta pranojmë që Angela është një ndër femrat shqiptare më seksi.

 

85a329ee-1833-41a7-8af7-464a268fd4b0.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0029799938201904