INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fansi i kërkon të puthë Oltën, Luizi bën veprimin e papritur

Fansi i kërkon të puthë Oltën, Luizi bën veprimin e papritur

Publikuar më: 14:25 14-03-2023

Në lojën siameze, Luizi dhe Olta, ishin dyshja që zgjuan shumë interes për publikun. Ata dhuruan shumë momente gazmore. Luizi kishte momente që nuk ndjehej mirë, teksa Olta u kujdes për të, madje i dhuroi edhe puthje.

Sot në “Big Love”, ata morën shumë komente. Një nga to ishte se pse Luizi nuk ia ktheu puthjen Oltës.

Këtë nuk ka hezituar ta bëj Luizi në ato momente.

 

Article Logic
Execution time: 0.0036640167236328