INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fansi e pyet se kush SHEIK ia bleu makinën e shtrenjtë, TAYNA e lë me gisht në gojë me përgjigjen e saj! [FOTO]

Fansi e pyet se kush SHEIK ia bleu makinën e shtrenjtë, TAYNA e lë me gisht në gojë me përgjigjen e saj! [FOTO]

Publikuar më: 13:50 07-05-2019

Tayna është një nga reperet me të suksesshme në vendin tonë e cila në një kohë shumë të shkurtër u kthye në të preferuarën e publikut. Ajo ka zgjedhur që ti bëj vetes një dhuratë dhe ëhet fjalë për një makinë super luksoze “Mercedez Class AMG Line 2019” e cila na ka habitur të gjithëve. Mesa duket reperja pas një periudhe të mbushur me koncerte e ka shpërblyer veten me këtë dhuratë e cila kushton rreth 80 mijë euro sipas menaxherit të saj.

Ditën e sotme, Tayna ka publikuar disa foto ku shfaqet brenda në makinë ndërkohë që një fans e pyet se cili sheik ia ka blerë.

Reperja nuk e anashkaloi komentin dhe ia ktheu me lezet: “Doruntina al Sheik që edhe naftë nxjerr prej toke aq sa mundet. Jo “bitch”, janë lekët e mia”, shkroi ajo.

nahf.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033650398254395