INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Të gjithë u fiksuan me të! Jennifer Lopez na fal, por Oriola Marashi u vesh kështu para teje! Ja si reagon modelja [FOTO]

Të gjithë u fiksuan me të! Jennifer Lopez na fal, por Oriola Marashi u vesh kështu para teje! Ja si reagon modelja [FOTO]

Publikuar më: 12:53 07-05-2019

Diva e muzikës Jennifer Lopez ishte njëra nga femrat më tërheqëse në eventin e djeshëm në “Met Gala”.

JLO ishte e shoqëruar nga bashkëshorti i saj Alex Rodriguez, dhe ky është viti i tretë rresht që çifti merr pjesë së bashku në këtë event madhështor. Edhe pse ajo shumë shpejt feston 50-vjetorin, Jennifer dukej si një vajzë e re me një fustan prej kristali ku nuk i linte vend imagjinatës duke nxjerrë në pah asetet e saj të bollshme dhë tërheqëse. Pikërisht këto asete bënë që i dashuri i Dua Lipës mos t’i ndante sytë nga këngëtarja latine.

Jennifer mbante në kokë një aksesor shumë interesant, por kjo nuk është hera e parë që po e shohim sepse më parë e ka veshur Oriola Marashi.

Modelja ka publikuar në instagramin e saj një fotokolazh ku në njërën anë është ajo dhe në anën tjetër Jennifer Lopez.

Kush duket më mirë?

lola.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0038509368896484