INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Është ndarë nga FERO?! Me këtë veprim Arbenita i tregoi të gjitha! [FOTO]

Është ndarë nga FERO?! Me këtë veprim Arbenita i tregoi të gjitha! [FOTO]

Publikuar më: 09:29 09-10-2020

Prej disa javësh çifti i njohur Fero dhe Arbenita janë përfolur për një ndarje të mundshme. Shkak është bërë veprimi i fundit i dyshes, të cilët e kanë hequr njëri-tjetrin nga Instagrami, mirëpo edhe nuk janë fotografuar në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Ndërsa Fero vendosi papritur të çaktivizojë llogarinë e tij në Instagram, Arbenita me një postim të bërë shtoi dyshimet, pasi fjalët na linin të kuotojmë se ndihet e trishtuar.

“Qëndro aq e zënë, sa të mos kesh kohë për të qenë e mërzitur”, shkruhej në postim.

Megjithatë duket që e vërteta është ndryshe dhe këtë na e tregoi vetë modelja në Instagram.

Ajo ka postuar një video në të cilët shihet që Fero është shtrirë pranë saj dhe teksa qëndron në telefon, Arbenita e përkëdhel.

Elagolzum.png

 

Nëse dyshoni se është Fero djali në fjalë, mjafton të shihni shenjën në ballë, shenjë të cilën e ka reperi.

75b3640c-d0e0-4a56-a01e-0a7a12050ac5.jpg

Article Logic
Execution time: 0.019983053207397