INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS

"Besnikëria e tyre merr fund kur…"/ Ndahen Fero dhe Arbenita? Përfundon "telenovela", zbulohet e vërteta!

Publikuar më: 11:32 27-09-2020

Javën që lamë pas, ata pushtuan mediat, pasi u aludua se mund të jenë ndarë, dhe pse ndarjet e ribashkimet mes tyre kanë qenë të shpeshta. Ata nuk e ndjekin më njëri tjetrin në rrjetet sociale dhe që prej pushimeve që kaluan bashkë në gusht, nuk ishin parë më në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Modelja bukuroshe nuk ka kursyer thumbat gjatë kësaj kohe, duke publikuar një postim me anë të të cilit lë të kuptohet që dikush e ka dashur vetëm për interes.

“Disa njerëz do të të “duan” për aq kohë sa mund të të përdorin. Besnikëria e tyre përfundon kur përfundojnë edhe benefitet”.

2-114.jpg

 

Por mesa duket asgjë nuk paska qenë e vërtetë, pasi "Prive" raporton se çifti nuk është ndarë. Burime për "Prive" kanë treguar se asgjë nuk ka ndryshuar mes tyre dhe reperi e modelja vazhdojnë të jenë bashkë.

 

Article Logic
Execution time: 0.0087339878082275