INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Erion Braçe, kemi identifikuar autorët e dhunës do mbajnë përgjegjësi

Erion Braçe, kemi identifikuar autorët e dhunës do mbajnë përgjegjësi

Publikuar më: 16:41 16-02-2019

Përmes një postimi në Instagram, Erion Braçe shprehet se e gjithë bota është bashkë kundër dhunës dhe njofton se autorët e dhunës së rrugës duhet të mbajnë përgjegjësi, pasi janë identifikuar.

Reagimi i plotë i Braçes:

‘GJITHË BOTA BASHKE
KUNDER DHUNES SE RRUGES
NE TIRANE!
OSBE
Nxitesit dhe autoret e DHUNES SE RRUGESduhet te mbajne pergjegjesi!
Doni me?
Autoret jane te gjithe te identifikuar!
Nxitesit jane me figure e ze ne rruge!’.

Article Logic
Execution time: 0.0037431716918945