INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'I duam tarifat sa Erion Braçe'/ Studentët ndjekin pas deputetin, shikoni si reagon ai...[VIDEO]

'I duam tarifat sa Erion Braçe'/ Studentët ndjekin pas deputetin, shikoni si reagon ai...[VIDEO]

Publikuar më: 14:20 20-12-2018

Thënien e famshme që e kemi dëgjuar për ditë me radhë nga studentët “I duam tarifat sa Erion Braçe”, sot deputeti i PS duket sikur pati rastin ta dëgjonte live. Një grup studentësh i janë vënë nga pas deputetit pasi ai la sallën e Kuvendit. Erion Braçe është shoqëruar nga studentët me këtë thirrje, por edhe me fjalët “Turp turp”, në kor.

Në videon më poshtë duket se si deputeti socialist i thotë studentëve se nuk kanë as minimumin e etikës dhe vazhdon rrugën i vetëm përgjatë pedonales.

 

Article Logic
Execution time: 0.0039341449737549