INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Era Istrefi i 'rrëmbeu' Oriola Marashit yllin BOTËROR, por nuk mbaron me kaq! Sërish bashkëpunim, ja kur publikohen 2 projektet gjigande [FOTO]

Era Istrefi i 'rrëmbeu' Oriola Marashit yllin BOTËROR, por nuk mbaron me kaq! Sërish bashkëpunim, ja kur publikohen 2 projektet gjigande [FOTO]

Publikuar më: 19:49 26-10-2018

Era Istrefi është një ndër artistet më tëfamshme shqiptare, e cila arriti të krijojë famë edhe jashtë territorit shqiptar duke qenë pjesë e shumë chart-eve muzikore me këngët e saj. Kënga e saj e fundit është ajo në bashkëpunim me yllin me famë botërore, Konshens.

era.jpg

Së fundmi Era ka zbuluar në “Instastory” se ndodhet në studio për të punuar për projektet e reja muzikore dhe një prej tyre pritet të jetë ai me Willy William, por ende nuk është konfirmuar asgjë nga dyshja, përveçse i kemi parë në një foto të dy në studio. Ndërkohë ditën e sotme u përhap me shpejtësi lajmi se Era Istrefi do të vijë në bashkëpunim me Jonas Blue, ku shqiptarët u dashuruan pas kësaj kënge, pasi u xhirua po në Shqipëri. Madje me modele shqiptare, ku vlen të përmendet Oriola Marashi. Kënga do të titullohet "Preasure" dhe do publikohet në 9 Nëntor.

era_istrefi_purpose.jpg

Era nuk do të jetë vetëm pjesë e albumit “Blue” të yllit britanik Jonas Blue, por do të bashkëpunojë me një nga emrat më në zë të momentit. Burime ekskluzive për inlife.al zbulojnë se Era do të bashkëpunojë edhe me Steve Aoki, krijuesin e shumë HIT-eve. Kënga do të titullohet "Anything More" dhe do publikohet gjithashtu në 9 Nëntor dhe ne mezi presim të shijojmë këto projekte nga Era./inlife.al/

steve-aoki.png

Article Logic
Execution time: 0.0075268745422363