INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Era Istrefit i publikojnë ''fshehurazi'' këngën me YLLIN BOTËROR  dhe nuk po ndalojmë së dëgjuari! E dëgjoni këtu! [VIDEO]

Era Istrefit i publikojnë ''fshehurazi'' këngën me YLLIN BOTËROR dhe nuk po ndalojmë së dëgjuari! E dëgjoni këtu! [VIDEO]

Publikuar më: 18:03 09-11-2018

E kishte paralajmëruar para pak ditësh dhe më në fund erdhi! 

Era Istrefi është padiskutim një ndër këngëtaret më të mira shqiptare fama e së cilës ka arritur kulmin. Pas një pushimi, Era është rikthyer me muzikë dhe me të vërtetë shumë cilësore. Në Youtube është publikuar kënga “Anything More” me artistin me famë botërore Steve Aoki, por thjesht në versionin audio. Kënga nuk do shumë koment, mjafton ta dëgjoni dhe do të fiksoheni me të!

 

Article Logic
Execution time: 0.0024981498718262