INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Era Istrefi del xhiro me Capital T, na prezanton me vëllain e saj dhe qenka goxha djalë [FOTO]

Era Istrefi del xhiro me Capital T, na prezanton me vëllain e saj dhe qenka goxha djalë [FOTO]

Publikuar më: 21:07 19-07-2018

Bashkëpunim mes tyre? 

Më 15 korrik, këngëtarja shqiptare Era Istrefi ndezi skenën e finales së Kampionatit Botëror “Rusi 2018”. Ajo performoi përkrah dy yjeve me famë botërore Nicky Jam dhe Will Smith.

Era tashmë është kthyer në vendin e saj dhe i është futur menjëherë punës, madje duke u ankuar se të tjerë po shijojnë pushimet në Greqi, por asaj i duhet të punojë. Ajo ka publikuar një video ku shfaqet me reperin e njohur shqiptar Capital T dhe vëllain e saj të vogël duke shëtitur me makinë.

pahile.png

 

Më pas ajo ka ndarë me ndjekësit e saj një foto teksa pozon krah vëllait, Bledit dhe shkruan:

E në foton që ndau me mbi një milion ndjekësit ajo pozon përkrah vëllaut të vetëm, Bledit. “Ai është i vogël si unë (me moshë) por më i madh (me trup)”, ka shkruar ajo.

strrrr.png

 

Article Logic
Execution time: 0.0097668170928955