INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS

"Në Strip Club sonte"! Çfarë po ndodh mes Erës dhe French Montana?

Publikuar më: 11:44 17-07-2018

Një herë French hedh foto me një përshkrim të pakuptueshëm me Erën, pastaj ajo ja kthen me një koment edhe më të pakuptueshëm.

Deri këtu e kuptuam që këta të dy veçse bashkëpunëtorë të mirë janë dhe miq të mirë.

Por që të ishin kaq të afërt nuk na e kishte marrë mendja.

Era postoi në instagramin e saj një foto me French dhe në komente ai ka shkruar se ata do t'a shpenzojnë natën në një strip club.

#Friendship goals apo ka diçka më shumë këtu?? 

era.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0088119506835938