INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
ENCA sapo ndryshoi shprehjen ''një mollë në ditë, mban doktorin larg'' dhe i gjithë sekreti është te të pasmet! [FOTO]

ENCA sapo ndryshoi shprehjen ''një mollë në ditë, mban doktorin larg'' dhe i gjithë sekreti është te të pasmet! [FOTO]

Publikuar më: 11:52 19-04-2019

Enca Haxhia nuk është vetëm një nga këngëtaret më të pëlqyera, ndër personazhet më të ndjekur në Instagram por gjithashtu edhe ndër më të komentuarit. Ajo është shumë aktive si në publikimin e këngëve të reja të cilat bëjnë gjithmonë bujë, por edhe me koncerte të ndryshme në Shqipëri dhe jo vetëm.

Ditën e sotme ajo e ka nisur ditën me disa këshilla për fansat dhe ndjekësit e saj. Enca ka publikuar disa foto ku shihet duke kërcyer twerk ndërkohë që përmbi to ka shkruar se ky kërcim është i duhuri për të mbajtur veten në formë dhe larg doktorit.

“Mirëmëngjesi dhe mos harroni të bëni twerk sot. Pak twerk në ditë mban doktorin larg 1 vit.“, ka shkruar ndër të tjera këngëtarja e famshme në postimet e saj.

TWRKT.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033960342407227