INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
ENCA thyen rrjetin me TANGA të kuqe dhe sipër një mashkulli misterioz, por kapet keq me fansin: A ja shef gjyshes...[FOTO]

ENCA thyen rrjetin me TANGA të kuqe dhe sipër një mashkulli misterioz, por kapet keq me fansin: A ja shef gjyshes...[FOTO]

Publikuar më: 18:10 04-02-2019

Enca Haxhia nuk është vetëm një nga këngëtaret më të pëlqyera, ndër personazhet më të ndjekur në Instagram por gjithashtu edhe ndër më të komentuarit. Ajo është shumë aktive si në publikimin e këngëve të reja të cilat bëjnë gjithmonë bujë, por edhe me koncerte të ndryshme në Shqipëri dhe jo vetëm.

Enca është shpesh në qendër të vëmendjes jo vetëm për pozat e skenat e nxehta në klipe, por edhe për veshjen e saj ekstravagante. Së fundmi ka publikuar një foto shumë të nxehtë ku shfaqet me të brendshme të kuqe mbi një mashkull që me siguri është modeli portugez i klipit “DUA”.
Dhe vetë Enca në foton e publikuar shkroi “Breaks the internet”.

EHT.jpg

 

Por teksa tregonte në Instastory se disa prej fansave të saj nuk kënaqeshin kurrë, pasi e kritikonin edhe kur dilte e zhveshur, edhe kur vishej, këtë e ilustroi në mënyrë perfekte me bisedën e një ndjekësi. “Gjyshja ime i ka më të mira, besomë.”- i shkruante ndjekësi për të pasmet të cilat i kishte ekspozuar në një foto në Instastory.

“A ja shef shpesh by.thën gjyshes?”- ja ka thyer Enca ndjekësit, i cili ka nisur të qeshë me përgjigjen epike.

ENAF.png

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0035037994384766