INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Për inat të Encës? Noizy e deklaroi si mbretëreshën e OTR, Dafina Zeqiri habit me komentin e saj [FOTO]

Për inat të Encës? Noizy e deklaroi si mbretëreshën e OTR, Dafina Zeqiri habit me komentin e saj [FOTO]

Publikuar më: 19:45 07-11-2018

Vetëm dy javë përpara Noziy dhe Dafina Zeqiri kanë publikuar bashkëpunimin e tyre ‘A don love’, që ka rezultuar një sukses i vërtetë.

Pavarësisht se vite më parë dy këngëtarët shqiptarë nuk kishin marrëdhënie të mirë, kohët e fundit çdo gjë mes tyre është rregulluar.

Madje ditën e djeshme Noizy ka treguar nëpërmjet Instagramit se Dafina Zeqiri është bërë pjesë e grupit të tij, ‘OTR’.

Reperi publikoi një foto ku shihej me Dafinën dhe si mbishkrim tregonte se ka bërë edhe atë pjesë të grupit. Të gjithë menduan se si duket 'kurorën' e Encës në grup do e kishte Daffy, pasi reperi e prezantoi si mbretëreshën e OTR, ndërkohë që të gjithë kemi pritur që këtë gjë të bënte me Oriolën. Por Daffy më në fund ka një përgjigje dhe për këtë e quan Noizy-n, një 'gënjeshtar të keq'. Epo tani nuk dihet kë të besojmë dhe nëse Noizy e bëri këtë gjë për inat të Encës./intv.al/

1643a716-3ffe-48ef-8702-f2f6cb55ea1d.jpg

Article Logic
Execution time: 0.008141040802002