INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Enca patriote, me forma bombastike provokon keq fare nga plazhi me flamurin shqiptar: '100 për qind shqiptare' [FOTO]

Enca patriote, me forma bombastike provokon keq fare nga plazhi me flamurin shqiptar: '100 për qind shqiptare' [FOTO]

Publikuar më: 19:28 17-08-2019

Enca është një nga këngëtaret më të preferuara dhe të suksesshme në botën e muzikës të cilës çdo këngë e saj kthehet në HIT.

Pas angazhimeve të shumta muzikore, këngëtarja është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi.

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram disa fotografi, duke treguar momentet e këndshme që po shijon atje.

Së fundmi, Enca ka vendosur të tregojë ndjenjat e saj patriotike, duke pozuar krah flamurit kombëtar.

Teksa dukej mjaft atraktive dhe prvokuese në bikini të kuqe, këngëtarja ka marrë pranë shkëmbit në plazh flamurin e Shqipërisë dhe ka pozuar pranë tij.

“100 për qind shqiptare”- ka shkruar ajo në mbishkrimin e këtij imazhi të ndarë me dy milionë ndjekësit e saj në Instagram.

23.JPG

Përndryshe, Enca po vazhdon të shijojë suksesin e projektit muzikor më të fundit, “Jealous”, që është pritur mirë nga fansat e saj të shumtë.

v.JPG

Article Logic
Execution time: 0.0038580894470215