INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mos e humbisni! Çmend të gjithë pushuesit: Enca bën twerk në mes të plazhit [VIDEO]

Mos e humbisni! Çmend të gjithë pushuesit: Enca bën twerk në mes të plazhit [VIDEO]

Publikuar më: 11:16 13-08-2019

Enca është ndër artistet më të përfolura në Shqipëri dhe kjo s’ka vend për diskutim. Çdo këngë që ka publikuar është kthyer në HIT, të cilat dëgjohen jo vetëm në Shqipëri por edhe jashtë saj.

Këngëtarja tashmë është artistja shqiptare më e ndjekur në Instagram, pasi numëron mbi 2.1 milion ndjekës.

Ajo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale ku poston foto dhe video të ndryshme si nga jeta e saj profesionale po ashtu dhe nga ajo private.

Prej disa ditësh Enca ka nisur pushimet dhe këtë vit ka zgjedhur t'i kalojë në jug të vendit.

Së fundmi, Enca ka postuar një video në llogarinë e saj të Instagramit, Instastory, ku shihet me rrobabanjo të kuqe dhe duke bërë twerk e cila ka çmendur të gjithë pushuesit që ka pasur afër.

 

View this post on Instagram

@enca ?

A post shared by Xing.al (@xing.al) on

Article Logic
Execution time: 0.0036721229553223