INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ehh! Bashkëshortja italiane i nxjerr ''të palarat'', Lorik Cana bëka gjestin që e urrejmë të gjithë, sidomos çunat! [FOTO]

Ehh! Bashkëshortja italiane i nxjerr ''të palarat'', Lorik Cana bëka gjestin që e urrejmë të gjithë, sidomos çunat! [FOTO]

Publikuar më: 16:30 06-11-2018

Ai është një nga meshkujt më të pashëm shqiptarë, ku edhe pse tashmë është larguar nga futbolli, Lorik Cana vazhdon të mbetet një nga idhujt e padiskutueshëm të shumë shqiptarëve.

Loriku na ka treguar shpesh se është edhe një bashkëshort shembullor dhe po jeton një romancë të lumtur me bashkëshorten e tij italiane të quajtur Monica e cila ka mësuar edhe shqip si një kusht që i ka vënë ish-kapiteni i Shqipërisë.

E nëse meshkujt shpesh acarohen kur presin partneren e tyre të bëhet gati, në familjen Cana është Monica ajo që vuan. Monica publikoi një foto e veshur sportive, ku qëndron e ulur duke pritur Lorik Canën që të bëhet gati.

“Kur bashkëshorti yt është më i avashtë se ty për t’u bërë gati për të dalë”, shkruan në foton e publikuar në InstaStory.

Na vjen keq!

CANA.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0079960823059082