INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pse bashkëshortja e Lorik Canës nxjerr gishtin e mesit kur dëgjon Elvana Gjatën? Kjo VIDEO na habiti vërtet

Pse bashkëshortja e Lorik Canës nxjerr gishtin e mesit kur dëgjon Elvana Gjatën? Kjo VIDEO na habiti vërtet

Publikuar më: 19:10 16-07-2018

Lorik Cana është një ndër futbollistët me të nderuar të "Kombëtares Shqiptare", padyshim kontributi i tij në kombëtare do të mbahet mend për një kohë shumë të gjatë nga të gjithë tifozët. Por Canën nuk e shohim vetëm aq serioz sa ç'mund të shfaqet, ish kapitenin e karakterizon edhe një natyrë gazmore. E kemi parë këtë në intervista të ndryshme, në rrethana shoqërore me miqtë si dhe tani me gruan, Monica, një dyshe që vlen t'i quajmë 'couple goal'.

Ai poston shpesh momente me bashkëshorten nga përditshmëria në Instagram, por tashmë ka mësuar se edhe Monika ka filluar të dëgjojë shqip. Ajo po këndon këngën "Mike" të Elvana Gjatës, por teksa Cana i bën video kur ajo këndon , kjo e fundit i nxjerr gishtin e mesit. Hmm, pse e bëri këtë nuk e dimë, siç mund ta shihni më poshtë. Ose si duket Monica-s i pëlqen vërtet shqipja por s'do ta pranojë./intv.al/

Article Logic
Execution time: 0.0022039413452148