INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ju kujtohet Klodi i Big Brother? Sot shfaqet në krah të këtij mashkulli të njohur shqiptar, zbulojeni tani [FOTO]

Ju kujtohet Klodi i Big Brother? Sot shfaqet në krah të këtij mashkulli të njohur shqiptar, zbulojeni tani [FOTO]

Publikuar më: 18:32 16-04-2018

Ju kujtohet Klodi i “Big Brother 3”, mashkulli i parë shqiptar që deklaroi publikisht prirjet e tij homoseksuale? 

Djali nga Lezha u shndërrua në një fenomen në vendin tonë, jo vetëm për përpjekjet që të ndryshonte mentalitetin shqiptar, por edhe për faktin se pjesëmarrja e tij në këtë realityshoë u shoqërua me shumë protesta, replika e kundërshti.

Po ku është sot Klodi dhe ç’ka ndodhur me jetën e tij? Ish-konkurrenti i edicionit të tretë të “Big Brother” vazhdon jetën në Itali, punën si menaxher club-esh dhe festat me femra dhe meshkuj "hot".

Por mbrëmjen e kaluar ai është shfaqur në shoqërinë e ish-kapitenit të Kombëtares Shqiptare, Lorik Canës. Të dy ata ishin të pranishëm në Stadiumin Olimpico të Romës, për të parë derbin e kryeqytetit italian midis Lazios dhe Romës.

Është Loriku ai që ka publikuar një foto në instastory me Klodian Çelën, ish-banorin e Big Brother./intv.al

diani.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0026178359985352