INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Edi Rama me tuta dhe atlete në Kongresin e PS [FOTO]

Edi Rama me tuta dhe atlete në Kongresin e PS [FOTO]

Publikuar më: 11:03 23-03-2019

Kryeministri Edi Rama në Kongresin e PS ka shkuar mjaftë sportiv. Ai është fotografuar në hyrje të Pallatit të Pallatit të Kongreseve, i veshur me atlete dhe me tuta.

Sportiv është paraqitur dhe Erion Veliaj, i cili pritet të konfirmohet për një mandat të dytë si kryebashkiak i kryeqytetit.

Kongresi ka filluar punimet në orën 10:00 dhe pritet të zgjasë. Fjalën e parë e ka mbajtur Tulant Balla dhe në vijim ministrat dhe zv.kryeministri Erjon Braçe.

rama_me_tuta.jpg

EDI_NE_KONGRESI.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0037310123443604