INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rama për herë të parë flet për Ilir Metën për juntën ushtarake

Rama për herë të parë flet për Ilir Metën për juntën ushtarake

Publikuar më: 14:37 23-03-2019

Kryeministri Edi Rama ka komentuar deklaratën e disa ditëve më parë të Ilir Metës, i cili tha se ishte gati të sakrifikonte për të mos u instaluar junta ushtarake. "Zoti president rri i qetë. Jemi dhe do të mbetemi gjithmonë vend i NATO-s. Fundi problemi i Lulit dhe i Monikës nuk do të jetë problemi imi dhe i joti. Rri i qetë dhe mos i ço nëpër mend", tha ai.

 

Article Logic
Execution time: 0.0042469501495361