INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Edi Paloka, jam thuthuq dhe nuk fyhem, por Rama është hajdut

Edi Paloka, jam thuthuq dhe nuk fyhem, por Rama është hajdut

Publikuar më: 22:45 14-02-2019

Edi Paloka ka folur mbi 'sulmin' ndaj kryeministrit Edi Rama, të cilin e spërkati me bojë, Ai sqaron se nuk e bëri për hakmarrje personale.

Në “Opinion”, Paloka tha se nuk fyhet për faktin që është “thuthuq” se ka me qindra mijëra thuthuq”, por veprimin e bëri pasi Rama, sipas tij vjedh dhe ofendon popullin shqiptar.

“Ai kryeministër, nuk është problemi te Paloka, se fyeu Palokën, se nuk fyem unë më personalisht. Ai fyen shqiptarët. Po thuthuq jam, kështu jam, mund të ketë edhe qindra mijëra, nuk besoj se është krim të jesh thuthuq. Por ky zotëria që vjedh shqiptarët, kur nuk ka çfarë bëjë, sigurisht kështu do të veprojë”, u shpreh Edi Paloka.

Article Logic
Execution time: 0.0029220581054688