INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Edhe këngëtar...ministri jep shfaqje në Budva [VIDEO]

Edhe këngëtar...ministri jep shfaqje në Budva [VIDEO]

Publikuar më: 15:37 09-05-2019

Përtej kostumit të një zyrtari duket se shumë politikanë kanë edhe mënyra të tjera me të cilat ndoshta harrojnë punën e përditshme.

Dhe një ministër që duket se pëlqen shumë të këndëojë është ministri i Jashtëm i serbisë Ivica Dacic.

Ai ka marrë mikrofonin dhe ka nisur të këndojë në një ambjent festiv në Budva në Mal të Zi.

Daçiç këndoi këngë të tilla si “Milacka” dhe “Plavi orkestar” (Orkestri i kaltër), por edhe “Beso në dashuri” të këngëtarit kroat Oliver Dragojeviç, raportojnë mediat e rajonit.

Article Logic
Execution time: 0.0033800601959229