INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Edhe apeli lë në arrest shtëpie Elvis Rroshin

Edhe apeli lë në arrest shtëpie Elvis Rroshin

Publikuar më: 13:29 04-07-2016

Edhe Gjykata e Apelit nuk e ka ndryshuar masën për kryebashikuan e Kavajës, Elvis Rroshi, duke lënë në fuqi vendimine  gjykatës së shkallës së parë “arrest shtëpie”.
Elvis Rroshi kërkoi pak ditë më parë në apel lirimin e tij, por kjo nuk u bë e mundur. Kryebashkiaku i Kavajës akuzohet për falsfikimin e formularit të dekriminalizimit dhe fshehje të veprave penale në të kaluarën e tij.

Article Logic
Execution time: 0.0024499893188477