INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Edhe ai do të largohet nga PORTOKALLI? Rezart Veleshnja zbulon shifrat e majme sa paguhen aktorët e spektaklit [VIDEO]

Edhe ai do të largohet nga PORTOKALLI? Rezart Veleshnja zbulon shifrat e majme sa paguhen aktorët e spektaklit [VIDEO]

Publikuar më: 19:15 19-08-2018

Rezart Veleshnja është një ndër aktorët më të mirë të humorit shqiptar dhe me të vërtetë publiku e do shumë. E themi me plot gojën që rolet e tij “i qan” dhe kur themi rolët nuk bëjme as një përjashtim. Ama të gjithë e njohim me emrin “Betim Spërdhima” personazh me të cilin popullariteti i tij u rrit shumë.

Së fundmi ai ishte i ftuar në “Edicionin Veror” të moderatorit Eni Shehu ku u pyet nga ai nëse do të pranonte të punonte në një tjetër ekran në të ardhmen. Rezarti theksoi se ende nuk ka pasur një ofertë që ta tundojë.

“Rrogat e “Top Channel” në “Portokalli” nisin nga 2 milionë lekë të vjetra deri në katër milionë. Ka televizioni yt mundësi të më paguajë 7 milionë që ta lë “Portokallinë”?” – u përgjigj aktori.

Sot ne kripa e detit me @enishehuiam

A post shared by @ rezart.veleshnja on

Article Logic
Execution time: 0.003917932510376