INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E tmerrshme, studentja italiane rrihet dhe përdhunohet për orë të tëra nga një shqiptar! Dëshmia e saj...

E tmerrshme, studentja italiane rrihet dhe përdhunohet për orë të tëra nga një shqiptar! Dëshmia e saj...

Publikuar më: 10:27 17-06-2019

Një studente u përdhunua për orët të tëra nga një shqiptar. Ngjarja e tmerrshmë ka ndodhur në Itali. Mediat e shohin: “Si një film horror”. Studentja italiane u abuzua seksualisht për disa orë në Firence. Por pas reagimit të autoriteteve u bë i mundur arrestimi i një shqiptari, i cili dyshohet se është agresori.

Identiteti i tij nuk bëhet i ditur, por mësohet se është 28 vjeç.
Ai përveçse qëndron në Itali në mënyrë të paligjshme ka edhe precedentë të tjerë penalë.
Mediat shkruajnë se ai e kishte njohur studenten disa ditë më parë dhe në fundjavë e kishte ftuar të kalonin kohën së bashku. Por kjo e fundit, pasi ishte dehur tha se e gjeti veten me “mikun” e saj në një hotel.
Ajo dëshmoi se i riu shqiptar e rrahu dhe më pas abuzoi seksualisht për gjatë gjithë natës.

Studentja ka treguar se vetëm në mesditë arriti të shpëtojë dhe shkoi në polici ku denoncoi të riun.

Article Logic
Execution time: 0.00319504737854