INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“E quajti rrugaçe”, Arjan Konomi akuzohet se ofendoi Sindin dhe pamjet u fshinë!

“E quajti rrugaçe”, Arjan Konomi akuzohet se ofendoi Sindin dhe pamjet u fshinë!

Publikuar më: 18:32 06-05-2021

Sindi mbetet një nga konkurentet më të përfolura dhe të përfshira në debate e zënka me konkurentët e tjerë por edhe opininistin Arjan Konomi.

Raportet e tensionuara mes tyre kanë bërë që produksioni të kërkojë një përballje, përmes së cilës dy protagonistët nuk arritën sërish paqe.

Madje në këtë bisedë Sindi akuzoi Arjanin se ai ishte fajtori pse nuk i kanë shkuar mirë takimet me djemtë.

Por sipas një tjetër opinionisti, Meridian Ramçaj, që disa herë ishte pjesë e ‘’Për’puthen prime’’, Arjani e ka ofenduar Sindin por pamjet janë fshehur dhe nuk janë transmetuar nga produksioni.

Sipas tij Sindi është quajtur ‘’rrugaçe’’ nga Arjani dhe kjo ka ndodhur në prapaskenë ku ka dhe kamera.

Lexoni të plotë postimin dhe akuzën e Meridian Ramçaj:

 

Article Logic
Execution time: 0.0033588409423828