INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E preferuara juaj? Ndoshta se prisnit, por ja cila është kënga që po dëgjohet më shumë nga shqiptarët

E preferuara juaj? Ndoshta se prisnit, por ja cila është kënga që po dëgjohet më shumë nga shqiptarët

Publikuar më: 15:33 09-05-2021

Sikurse çdo fundjavë, edhe këtë herë do ju tregojmë se cila ka qenë kënga më e dëgjuar nga shqiptarët gjatë javës së fundit.

Ndërkohë që vera po afron, artistët shqiptarë kanë publikuar disa këngë që janë pëlqyer shumë nga dëgjuesit dhe me një kërkim të vogël në Youtube vumë re se cila prej tyre po dëgjohet më së shumti.

Bëhet fjalë për projektin e fundit të Melisa Lleshit, ish-konkurrentes së emisionit Përputhen. Kënga mban titullin “Leje” dhe është dëgjuar mbi 3.5 milionë klikime në një javë nga data e publikimit. Ndërsa në vend të dytë pozicionohet bashkëpunimi i Fifit dhe Brunos.

fifi.png

Article Logic
Execution time: 0.0035669803619385