INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë po ndodh?! Pas ndarjes nga Tea, Bearti shfaqet në krahët e këngëtares së njohur SHQIPTARE: Zemra ime…

Çfarë po ndodh?! Pas ndarjes nga Tea, Bearti shfaqet në krahët e këngëtares së njohur SHQIPTARE: Zemra ime…

Publikuar më: 14:39 09-05-2021

Pas daljes nga Përputhen, konfirmimi I lidhjes me Tea Trifonin e solli Beartin në qendër të vëmendjes për mediat rozë. Por romanca e dyshes nuk zgjati shumë dhe disa thumba në rrjet zbuluan ndarjen e tyre aspak paqësore. Tea dhe Bearti sulmuan publikisht njëri-tjetrin duke pasuar fajin për ndarjen.

Por çfarë po ndodh me Beartin dhe Shkënda Dubovën?

Ish-konkurrenti kosovar ka publikuar një foto me këngëtaren ku e quan “dashuria ime”. Jo pa arsye ndjekësit janë bërë kurioz dhe e kanë pyetur se çfarë e ka këngëtaren.

Bearti ngre akoma më shumë dyshimet duke u përgjigjur: Ehh Shkëndën…

maestrokimpembe.png

Article Logic
Execution time: 0.0027189254760742