INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E padëgjuar më parë! Këngëtares së famshme i nisin prototipin e bombës për...[FOTO/VIDEO]

E padëgjuar më parë! Këngëtares së famshme i nisin prototipin e bombës për...[FOTO/VIDEO]

Publikuar më: 10:21 18-07-2018

“God is a women” titullohet projekti më i ri i këngëtares Ariana Grande, këngë kjo e konsideruar si goxha iniciativë nga ana e këngëtares duke marrë parasysh titullin këtij projekti.

Ndonëse ka vetëm 5 ditë që është publikuar në YouTube, “God is a women” ka arritur të marrë plot 27.7 milionë views.

Deri këtu gjithçka duket në rregull ndërsa nga ana tjetër Ariana na ka habitur me një foto të postuar në Instastory teska ka treguar një projekt prototip për një “bomb tualeti”.

Nuk është një bombë e vërtetë por kemi të bëjnë me një aksesorë që përdoret në vaska për tu relaksuar nën atmosferën e flluskave.

Super kreacion ky nga ana e Ariana-s! Për më shumë ky detaj është i përdorur dhe në klip dhe është i realizuar me ngjyrat identifikuese të videos.

Bravo Ariana!/intv.al/

cgh5.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0026040077209473