INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E pabesueshme, Luiz Ejlli arrin REKORDIN që s’kishte ndodhur më parë

E pabesueshme, Luiz Ejlli arrin REKORDIN që s’kishte ndodhur më parë

Publikuar më: 16:32 30-01-2023

Luiz Ejlli është njëri prej personave më të komentuar në shtëpinë e Big Brother dhe është kthyer në një sensacion tek të gjithë shqiptarët. Me zgjuarsinë, humorin dhe strategjinë e tij të lojës ai ka bërë për vete një popull të tërë të cilët pa pikë hezitimi po i dhurojnë përkrahje maksimale.

E këngëtari si duket ka lindur për të arritur rrugën e suksesit, ai pak ditë më parë doli të ishtë klikuar më shumë sesa i gjithë edicioni i dytë i Big Brothër VIP Albania.

Emri i tj është shikuar plotë 1 miliard herë në rrjetin social Tiktok, një shifër kjo jo e vogël duke qenë se Luizi është i mbyllur dhe ka arritur ti mposhtë gjithë personalitetet e famshme shqiptare të Tiktokut që rrinë me orë të tëra aktiv.

ejllos.png

Article Logic
Execution time: 0.0029399394989014