INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E pabesueshme! Kjo është sfida më e frikshme në INSTAGRAM që po çmend rrjetin, mos guxoni ta provoni! [FOTO]

E pabesueshme! Kjo është sfida më e frikshme në INSTAGRAM që po çmend rrjetin, mos guxoni ta provoni! [FOTO]

Publikuar më: 22:10 03-04-2018

Në internet po qarkullon sfida më e tmerrshme e momentit e cila për asnjë gjë në botë s’duhet provuar! Ka pasur disa sfida idiote në rrjetet sociale në të kaluarën, por kjo e fundit me siguri është më e çmendura. Do thoni ju pse? Sepse luani me jetën tuaj!
“condom snorting challenge” është sfida e fundit e cila ka të bëjë me futjen e prezervativit nga hunda dhe nxjerrja nga goja.
Përveç faktit se është qesharake dhe e shpifur, rreziqet më të mëdha janë mbytja me prezervativ, bllokimi i rrugëve të frymëmarrjes apo nxitja e alergjive.  

Ehh çfarë bëjnë adoleshentët për disa like e komente, rrezikojnë edhe jetën e tyre. 

collagef.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0065608024597168