INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shumë interesant! Aplikacioni i çuditshëm që ka “çmendur” VIP-at në INSTAGRAM, po ju e keni provuar! [FOTO]

Shumë interesant! Aplikacioni i çuditshëm që ka “çmendur” VIP-at në INSTAGRAM, po ju e keni provuar! [FOTO]

Publikuar më: 14:15 26-04-2018

Eh more Instagram çfarë na bëre!

Instagrami është padiskutim rrjeti social më i përdorur dhe shumë i preferuar. Me një pafundësi karakteristikash nuk është çudi që rreth 1 miliard njerëz përdorin Instagramin. Ky programi është bërë vendi i preferuar për këdo për të ndarë pjesë nga jeta e tyre me të tjerët.

E keni vrarë ndonjëherë mendjen se si vipat kanë publikuar disa foto ku fokuzojnë vetëm pjesë të veçanta të trupit dhe kur të mblidhen të gjitha bashkë duken si një “puzzle”.  E para që e përdori këtë aplikacion ishte këngëtarja me famë botërore Jennifer Lopez duke vijuar më pas me Ariana Grande, Kim Kardashian dhe shumë artistë të tjerë.

JLO.png

Ndërsa nga personazhet shqiptar e para që e përdori si aplikacion ishte këngëtarja Juliana Pasha.

“Sytë, janë një nga gjërat më të fuqishme që një grua mund të ketë”-ka shkruar këngëtarja në pjesën ku shfaqen vetëm sytë e saj.

Por këtë e ka aplikuar edhe Bleona Qereti disa herë.

bleonsa.png

onas.png

 

Në fakt nuk është vetëm një aplikacion, por disa të tillë si Pic Splitter, Tile Pic e shumë të tjerë, programe sa të këndshme aq edhe abstrakte.

Article Logic
Execution time: 0.0038740634918213