INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E ofendoi dhe çfarë s’i tha, tani Edi bën VEPRIMIN që nuk pritej ndaj Adës! Kështu reagoi ajo!

E ofendoi dhe çfarë s’i tha, tani Edi bën VEPRIMIN që nuk pritej ndaj Adës! Kështu reagoi ajo!

Publikuar më: 11:33 15-10-2021

Më në fund falja e shumëpritur erdhi!

Edi i ka kërkuar falje Adës këtë puntatë të Për’puthen pas shumë ofendimeve.

“Unë gabimet i shoh shumë vonë dhe dua që t’i kërkoj Adës falje shumë për atë ofendim që i kam bërë. Nuk e di se cili kam qenë ato dit. Dua t’i kërkoj falje për gjithë ofendimet që i kam thënë”, tha Edi.

“Faljen e pranoj, por vetëm për respekt, por nuk dua më as t’i flas asgjë”, tha Ada.

Article Logic
Execution time: 0.0044889450073242