INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E mohoi lidhjen me Endri Çekiçin, por motra e nxjerr zbuluar, publikon fotot e Megi Pojanit teksa feston me futbollistin

E mohoi lidhjen me Endri Çekiçin, por motra e nxjerr zbuluar, publikon fotot e Megi Pojanit teksa feston me futbollistin

Publikuar më: 20:31 26-11-2022

Megi dhe Endri përfliten prej muajsh si çifti më i ri i showbizit shqiptarë edhe pse asnjëri prej tyre nuk ka bërë asnjë reagim publik. Mbrëmjen e djeshme, futbollisti festoi 26-vjetorin e lindjes dhe të gjithë ishin kurioz për një urim nga Megi i cili nuk erdhi.

Por me rëndësi është se dyshja kanë festuar bashkë dhe këtë na e zbuloi motra eMegit, Ina Pojani. Ina ka ndarë një video nga një vilë private, në të njëjtin ambient me Çekiçin.

Gjithashtu motrat e Megit kanë ndarë video ku ajo shihet duke festuar e kërcyer.

Screenshot_29-2.jpg

 

Screenshot_26.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0035648345947266