INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E hodhi gabimisht? Rita Ora shfaqet tërësisht NUDO pranë një mashkulli, ja fotoja që e fshiu menjëherë

E hodhi gabimisht? Rita Ora shfaqet tërësisht NUDO pranë një mashkulli, ja fotoja që e fshiu menjëherë

Publikuar më: 10:43 06-07-2019

Mbrëmjen e djeshme Rita Ora ka postuar një foto në Instastory që sot po bën xhiron e rrjetit. Ajo u shfaq tërësisht nudo dhe vetëm tek pjesa e gjoksit kishte vendosur një emoji mollë. “Oh përshëndetje”, ka shkruar këngëtarja e cila ishte nën shoqërinë e një mashkulli. Por nuk shkoi larg dhe artistja shqiptare është penduar për fotografinë e publikuar, ndaj dhe ka vendosur ta fshijë.

65910116_395142971350726_3166231903288164352_n.jpg

 


Ose dhe mund ta ketë hedhur gabimisht, por shumë vonë tashmë, pasi sot fotoja e këngëtares shqiptare me famë ndërkombëtare është shumë virale.

Article Logic
Execution time: 0.0029721260070801