INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Beqare apo në një lidhje? Adrola Dushi ka një mesazh për të gjithë ata që e ngacmojnë: Ik o djalë…

Beqare apo në një lidhje? Adrola Dushi ka një mesazh për të gjithë ata që e ngacmojnë: Ik o djalë…

Publikuar më: 18:49 24-03-2019

Adrola Dushi është një ndër modelet më të bukura shqiptare dhe sigurisht kurioziteti i njerëzve është nëse ajo për momentin është një lidhje apo jo. Pikërisht kësaj pyetje modelja bukuroshe i është përgjigjur në emisionin ‘E Diell’. Ajo fillimisht ka pohuar se nuk ka asnjë në krah .“Nuk kam asnjë në krah. Ndoshta tremben nga origjina ime, si mirditore”, tha Adrola.

Ndërkohë që Adrola më pas ka pohuar se nuk mund të tregohen të gjitha.

Gjithashtu modelja ka pohuar se merr komplimenta nga më të ndryshmet dhe ka një mesazh për të gjithë ata që e ngacmojnë: “Ik o djalë, unë kam çunin sa ty!”.

ad.png

Article Logic
Execution time: 0.0022969245910645