INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dyshja më COOL e Halloween 2017 është Sara Hoxha dhe djali i saj, London. Mahnisin me këtë veshje [FOTO]

Dyshja më COOL e Halloween 2017 është Sara Hoxha dhe djali i saj, London. Mahnisin me këtë veshje [FOTO]

Publikuar më: 18:33 31-10-2017

Të gjithë do e pëlqeni Sara Hoxhën dhe Londonin me veshjen e tyre për Halloween, sic bota pëlqejne personazhet në fjalë...

Sara Hoxha është një ndër nënat më të reja të showbizz-it shqiptar, njëkohësisht dhe një ndër më të bukurat. Por edhe Londoni Noor është një ndër femijët më të pëlqyer në vend pasi edhe ai shumë shpejt u bë pjesë e showbizz-it dhe medias rozë. Sot ka qenë dita ndërkombëtare e Halloween dhe nëse bëjë një xhiro nga instagrami i VIP-ave shikoje se në atë të Sara Hoxhës do të mahniteshe. Sara dhe vogëlushi,  London shihen të jenë të veshur në kostumin e “Supergirl dhe Superman”. Edhe juve ju ka pëlqyer me siguri./intv.al/ 

sar_london.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0074858665466309