INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Duhej të kalonte shumë kohë që LEDRI të na prezantonte me të dashurën e tij publikisht! [FOTO]

Duhej të kalonte shumë kohë që LEDRI të na prezantonte me të dashurën e tij publikisht! [FOTO]

Publikuar më: 19:30 15-01-2020

Ledri Vula është padiskutim një ndër reperët më të talentuar shqiptarë dhe shumë i preferuar nga publiku, jo vetëm për talentin por edhe për pamjen.

Mirëpo edhe pse nuk ka zbuluar shumë rreth saj, Ledri e ka pranuar në intervista që e ka gjetur “Princess Diana-n”. Bëhet fjalë pikërisht për Sara Hoxhën, e cila tashmë është një emër i familjarizuar për showbizzin.

Mirëpo pas shumë kohësh në lidhje, reperi më në fund e ka publikuar më në fund në Instagram, partneren e zemrës teksa ndodhen me pushime në Dubai. Në videon e publikuar në Instagram, Ledri shfaqet në një restorant me Sarën ndërkohë që në sfond është kënga “Princess Diana”.

VUKEJ.jpg

VULA.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010190963745117
    array(1) { ["section"]=> string(98) "duhej-te-kalonte-shume-kohe-qe-ledri-te-na-prezantonte-me-te-dashuren-e-tij-publikisht-foto-103826" }