INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Duart copë”/ Brenda karantinës së Luana Vjollcës! Ja për kë e ka marrë malli më shumë! [VIDEO]

“Duart copë”/ Brenda karantinës së Luana Vjollcës! Ja për kë e ka marrë malli më shumë! [VIDEO]

Publikuar më: 11:30 20-03-2020

Moderatorja Luana Vjollca prej ditësh tashmë është izoluar, ashtu si shumë të tjerë në luftën kundër Coronavirus. Ajo ka realizuar një lidhje me skype gjatë emisionit “Ftesë në 5” me Bieta Sulo ku ka treguar se si po e kalon kohën në shtëpi.
Përveç izolimit një ndër armët kryesore në luftën kundër këtij virusi është edhe higjena dhe Luana na tregon se si i ka bërë duart copë duke i larë shpesh.
Nga ana tjetër ajo ka treguar gjithashtu se gjatë këtyre ditëve në shtëpi ka kuptuar që di të gatuajë dhe të bëjë punë shtëpie dhe në fakt edhe tani thotë se i ikën dita shpejt. Moderatorja thotë se tashmë ka më shumë kohë për veten dhe mund të merret me gjërat e saj më qetë. Më tej, shtoi se pohuar se e ka marrë malli për të ëmën dhe Marinën, sepse ka ditë që nuk i takon. 

 

Article Logic
Execution time: 0.0033409595489502