INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dua Lipa zgjedh të vishet nga fashionista shqiptare [FOTO]

Dua Lipa zgjedh të vishet nga fashionista shqiptare [FOTO]

Publikuar më: 13:02 22-11-2016

Dua pëlqen këtë stil. 

Ish Miss-i Agnesa Vuthaj prej kohësh i është përkushtuar plotësisht biznesit të saj, me linjën e veshjeve “AgnesaVuthajfashion”. Duket se fanse e kësaj linje është edhe këngëtarja  shqiptare me famë botërore, Dua Lipa e cila ka vënë në qafë varësen e zezë të punuar me dorë. “E mahnitshmja Dua Lipa ka zgjedhur “Agnesavuthajfashion”, shkruan ish Missi e kënaqur që stili i saj po pëlqehet edhe nga një këngëtare aq e njohur.

agnesa_vuthaj.png

Kujtojmë që dy vajzat edhe janë takuar bashkë gjatë kohës kur Dua ishte në Kosovë dhe si duket, aty ka nisur bashkëpunimi mes tyre. 

14607153_225920154505843_677236602216382464_n.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0029211044311523