INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Agnesa Vuthaj, pjesë e klipit të këtij këngëtari të njohur [VIDEO]

Agnesa Vuthaj, pjesë e klipit të këtij këngëtari të njohur [VIDEO]

Publikuar më: 12:42 01-03-2018

Ish-miss Kosova prej kohësh na kishte treguar se i ishte futur biznesit të modës, por këtë herë na lajmëron për diçka të re.

Agnesa Vuthaj, është pjesëmarrëse e klipit të këngës së këngëtarit të njohur Mentor Haziri.

Me anë të një postimi të bërë në Instagram, ka treguar se është bërë pjesë e klipit muzikor me titull ‘When I hear your name’, në rolin e aktores që këndon dhe i bie baterisë.

Article Logic
Execution time: 0.0072009563446045