INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kjo kompani zgjedh Lori Hoxhën si imazh të saj [FOTO]

Kjo kompani zgjedh Lori Hoxhën si imazh të saj [FOTO]

Publikuar më: 12:54 22-11-2016

Lori bën një tjetër hap!

Nëse deri tani e kënaqnit syrin me foto fashion që Lori Hoxha postonte herë pas here, tani e tutje trashëgimtaren e Top Channel do ta shihni edhe si fytyrën zyrtare të makinave Jaguar dhe Range Rover në Shqipëri. “E lumtur të lajmëroj se jam ambasadorja e markës së re të Jaguarit dhe Land Roverit, por do ta provoj njëherë vogëlushin e ri të Jaguarit”. shkruan Lori e cila duket tepër entuziaste që do të jetë fytyra  zyrtare e këtyre makinave.

lori_hoxha.png

Article Logic
Execution time: 0.006915807723999