INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Do shkriheni së qeshuri! Rezart Veleshnja imiton në mënyrë perfekte Erion Braçen: Po ju erdha me flamingon time..[VIDEO]

Do shkriheni së qeshuri! Rezart Veleshnja imiton në mënyrë perfekte Erion Braçen: Po ju erdha me flamingon time..[VIDEO]

Publikuar më: 12:00 09-08-2019

Rezart Veleshnja është padyshim një nga aktorët më të preferuar të humorit. Rolet e tij në 'Portokalli' pëlqehen shumë nga publiku shqiptar.

Ai është shumë aktiv në rrjetet e tij sociale ku poston foto dhe video të ndryshme si nga jeta profesionale po ashtu dhe nga ajo private.

Pas përfundimit të Portokallisë të gjithë janë shpërndarë për të shijuar pushimet e tyre.

Por, Rezart Veleshnja po kalon disa pushime në Spille i cili ka bërë një video ku shfaqet duke imituar Erion Braçen.

-640-0-5d4d4dcd1c294.jpg

Ai shprehet se ka dalë me skafin e tij të cilin e ka me kupon tatimor, por që në këtë rast skafi është një komardare flamingo.

-640-0-5d4d4dcc959e5.jpg

"Përshëndetje nga unë Erion Braçe. Sot kam dalë bashkë me flamingot e mia dhe jam në plazhin e Spillesë. Jam me skafin tim dhe kam prerë edhe kupnin tatimor, sepse e kam me naftë. Se e dini ju po erdha unë, jua shqyej gojën"- shprehet Rezarti në video.

 

Article Logic
Execution time: 0.004331111907959