INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS

"Çmendet moti", zbardhet Tirana [FOTO/VIDEO]

Publikuar më: 17:30 11-04-2019

Prej ditësh vendi ynë është përfshirë nga reshjet e shiut dhe uljet e temperaturave.

Këtë pasdite duket se moti është ‘çmendur” në Tiranë, ku reshje të dendura shiu kanë pushtuar kryeqytetin.

Dhe ajo që bie në sy është breshëri i cili është në përmasa jo të zakonta.Sic duket edhe nga pamjet breshëri ka mbuluar rrugët duke të bërë të mendosh se ka nisur dëbora.

 

WhatsApp_Image_2019-04-11_at_5.28.36_PM.jpeg

WhatsApp Video 2019-04-11 at 17.28.23 from Vimeointv.al on Vimeo.

Article Logic
Execution time: 0.0035169124603271